fbpx
Події
Міхеїл Саакашвілі закликає українців до нового прoтeсту: названі умови

Cьогодні, 3 грудня, під час мiтuнгу в Києві лідер партії “Рyх нових сил” Міхеїл Саакашвілі закликав українців зібратися наступної неділі на Майдані Незалежності у випадку, якщо влада протягом тижня не забезпечить схвалення у парламенті закону про імпічмент президента та створення антикорупційного суду, пише 24канал

Зазначимо, що сьогодні у Києві декілька тисяч людей вийшли на мітинг із вимогою ухвалити закон про імпічмент президента.

“На цьому сесійному тижні у них є можливість схвалити ці закони, але я в це не вірю. Ми зараз створимо “комітети з імпічменту”, – центральний і в регіонах, – а наступної неділі я пропоную зібратися вже на Майдані”, – сказав Саакашвілі на Європейській площі після мітингу.

Водночас політик наголосив на тому, що не закликає ставити намети і паралізувати рух у центрі Києва. Проте при цьому Саакашвілі пропонує заявити владі, що мітингувальники нікуди не підуть, якщо вона не виконає їхніх вимог, а також прийти під Адміністрацію Президента і заблокувати її.

Читайте також: НА ІТАЛІЙСЬКЕ МІСТО САН-РЕМО OБРYШИВCЯ ВОДЯНИЙ CМEРЧ: ОПУБЛІКОВАНО ВІДЕО

Саакашвілі також закликав українців у випадку, якщо його видворять із країни, “продовжувати боротися і вичавити владу зі своїх кабінетів”.

facebook