fbpx
Дозвілля
Мережа магазинів АТБ запустила власні прямі імпортні постачання продуктів харчування і товарів першої необхідності з Польщі, країн Балтії та Туреччини. Куди насамперед поїдуть ці товари

Мережа магазинів АТБ запустила власні прямі імпортні постачання продуктів харчування і товарів першої необхідності до магазинів торговельної мережі з інших країн.

Імпорт буде здійснюватися з Польщі, країн Балтії та Туреччини.

Відповідне рішення ухвалено, зважаючи на дефіцит відповідних пропозицій від українських виробників на внутрішньому ринку, що зумовлено військовими діями та перебуванням підприємств на окупованих територіях, передає прес-служба компанії, пише «Інтерфакс-Україна».

До переліку товарів для імпорту увійшли м’ясні та рибні консерви, макаронні вироби, сухі концентрати супів та каш, кондитерські вироби, чаї тощо.

На сьогодні прямі імпортні постачання здійснюються насамперед у магазини мережі Київської, Одеської, Миколаївської та Харківської областей, а надалі планується збільшувати список імпортованих товарів та регіони постачання.

Для забезпечення продовольчої безпеки в країні та здійснення оперативного й максимального наповнення магазинів продуктами харчування і товарами першої необхідності компанія на платній основі імпортує товари без зазначення на кожній одиниці продукції відповідного маркування українською мовою.

Інформація про харчовий продукт надається кожному споживачеві на першу вимогу.

Миру нам усім!