fbpx
Саморозвиток
Мене зачіпає, коли ти у своїх постах, відео говориш про щось, а цього немає в мене

“Мене зачіпає, коли ти у своїх постах/відео говориш про щось, а цього немає в мене”…

Знаєте, кожен із нас має свою історію.

У когось немає дітей. У когось немає добрих відносин із чоловіком. У когось немає здоров’я. У когось немає батьків. А в когось нічого немає.

Я згадую, як після продажу Йосипа в рабство, Біблія каже, що Бог був із Йосипом і був він успішним.

Погодьтеся, що в нашому розумінні, Йосип був би успішним якби він взагалі не був у тому рабстві. А в Божому розумінні, ти можеш бути успішним/благословенним, навіть перебуваючи в рабстві, позбавленим всього.

Написано, що Естері була відокремлена найкраща частина у гаремі. Скажіть, гарем це добре місце, щоб потрапити туди не з власної волі? Ні звичайно.

І знову, у нашому розумінні, Естер була б успішною/благословенною якби вона взагалі туди не потрапила. А в Божому розумінні, навіть перебуваючи в гаремі, не з власної волі, Бог благословляє її найкращою частиною.

Справжній успіх/благословення це не тоді, коли у нас є щось. Адже коли Біблія каже, що Йосип був успішним, то на той момент він не мав ні свободи, ні дружини, ні дітей, ні грошей, ні дому, ні своєї волі. У нього нічого не було.

Але без цього Бог назвав Йосипа успішним тільки з однієї причини, тому що Бог був з ним. А це найголовніше, коли Бог із тобою в той час, коли в тебе чогось немає.

Ina Savochka