fbpx

“Коли ми взяли у “ВІА Гру” Надю Мейхер, вона не тільки не вміла співати, вона не могла розмовляти. Тільки рикала, огризалася і плакала”- Меладзе

Композитор і продюсер Костянтин Меладзе в інтерв’ю журналісту і письменнику Дмитру Гордону зізнався, що пісні “ВІА Гри” були для Надії Мейхер “хитромудрими”.

Композитор і продюсер Костянтин Меладзе зізнався, що учасницю “ВІА Гри” Надію Мейхер на початку її кар’єри доводилося “завалювати” книгами. Про це композитор розповів в інтерв’ю журналісту, письменнику, засновнику видання “ГОРДОН” Дмитру Гордону.

“Коли ми взяли у групу Надю Мейхер у 2000 році, вона не тільки не вміла співати, правда, вона блискуче танцювала, але не могла і розмовляти. Вона тільки гарчала, огризалася та плакала”, – зізнався Меладзе.

За словами продюсера, за всього цього Мейхер настільки любила музику, що відразу “спалахувала, як лампочка, і танцювала так, що відірватися було неможливо”.

“Через те, що пісні були досить складними, а тексти хитромудрими, ми завалили її всілякими книгами, кінофільмами. Коли вона приїхала, вона не знала, хто такий Віктор Цой”, – розповів він.

Читайте також: Колишній чоловік Шоптенко Дікусар вперше показав нову обраницю(фото)

Костянтин Меладзе народився 11 травня 1963 року в Батумі. У 2012 році його нагородили званням “Заслужений діяч мистецтв України”.

Меладзе – автор пісень для свого брата, співака Валерія Меладзе, Софії Ротару, Алли Пугачової, Крістіни Орбакайте, Ані Лорак, Валерії, Вєрки Сердючки, групи “ВІА Гра” Віри Брежнєвої.

You cannot copy content of this page