fbpx
Події
“Коли ми взяли у “ВІА Гру” Надю Мейхер, вона не тільки не вміла співати, вона не могла розмовляти. Тільки рикала, огризалася і плакала”- Меладзе

Композитор і продюсер Костянтин Меладзе в інтерв’ю журналісту і письменнику Дмитру Гордону зізнався, що пісні “ВІА Гри” були для Надії Мейхер “хитромудрими”.

Композитор і продюсер Костянтин Меладзе зізнався, що учасницю “ВІА Гри” Надію Мейхер на початку її кар’єри доводилося “завалювати” книгами. Про це композитор розповів в інтерв’ю журналісту, письменнику, засновнику видання “ГОРДОН” Дмитру Гордону.

“Коли ми взяли у групу Надю Мейхер у 2000 році, вона не тільки не вміла співати, правда, вона блискуче танцювала, але не могла і розмовляти. Вона тільки гарчала, огризалася та плакала”, – зізнався Меладзе.

За словами продюсера, за всього цього Мейхер настільки любила музику, що відразу “спалахувала, як лампочка, і танцювала так, що відірватися було неможливо”.

“Через те, що пісні були досить складними, а тексти хитромудрими, ми завалили її всілякими книгами, кінофільмами. Коли вона приїхала, вона не знала, хто такий Віктор Цой”, – розповів він.

Читайте також: Колишній чоловік Шоптенко Дікусар вперше показав нову обраницю(фото)

Костянтин Меладзе народився 11 травня 1963 року в Батумі. У 2012 році його нагородили званням “Заслужений діяч мистецтв України”.

Меладзе – автор пісень для свого брата, співака Валерія Меладзе, Софії Ротару, Алли Пугачової, Крістіни Орбакайте, Ані Лорак, Валерії, Вєрки Сердючки, групи “ВІА Гра” Віри Брежнєвої.