fbpx

Надія Мейхер вперше вивела в світ свою наймолодшу 5-річну доньку(фото)

Українська співачка, екс-учасниця гурту ВІА Гра Надія Мейхер вперше вивела в світ свою наймолодшу доньку. У мережі одразу ж взялися обговорювати, на кого ж схожа 5-річна Аня.

У своєму мікроблозі артистка рідко публікує сімейні знімки, ймовірно не хоче виставляти на показ своїх дітей. Проте цього разу зірка зробила виняток – пише Сlutch.

Мейхер опублікувала пару цікавих знімків. На них вона у компанії донечки та чоловіка Михайла Уржумцева відвідала Віденський бал, який пройшов в рамках дитячої програми у столичній адміністрації.

На фото маленька Аня у розкішному вбранні з діадемою на голові. Дівчинка зачаровано спостерігає за тим, що відбувається навколо, незважаючи на прискіпливих фотографів.

Читайте також:  “Коли ми взяли у “ВІА Гру” Надю Мейхер, вона не тільки не вміла співати, вона не могла розмовляти. Тільки рикала, огризалася і плакала”- Меладзе

“Зовні дочка швидше схожа на тата і на його маму Зою Василівну, а характером більше схожа на мене. За гороскопом ми з нею обидві Овни. Аню, до речі, я народила в день народження мами Михайла. Аня – дівчинка з характером, відстоює свої права і намагається досягати всього, чого хоче. І цим вона нагадує мене”, – написала зіркова матуся.

Шанувальники погодились із Надією, що 5-річна донька зовні дійсно більше схожа на батька.

You cannot copy content of this page