fbpx

Матвієнко у новому іміджі представила фрагмент експериментальної програми (фото)

Українська співачка Тоня Матвієнко презентувала тизер експериментальної програми свого нового проекту ANTONINA Project. Відбулося це на сцені ГОГОЛЬFEST в рамках фестивалю Atlas Weekend. На головному павільйоні “Національного Експоцентру України” відбувалась проекція цікавого віджеїнгу. А на сцені з Тонею Матвієнко грала DJ Alya Lime Kid. В рамках нового проекту дівчата представили три пісні: “Сірії гуси”, на яку нещодавно Матвієнко презентувала кліп, україномовну “За сінечками”, яку співачка представляла на відбірковому конкурсі “Євробачення-2016” та “Ой, на морі, на морі”, в якій помітно звучить вокал бабусі Антоніни.

Читайте також: БАНДА, ЯКА ЗНИЩУЄ НАРОД: МАТВІЄНКО ЗАПРОПОНУВАЛА ВІДПРАВИТИ НАРДЕПІВ У ВІДПУСТКУ НА ДОНБАС

“Це була неймовірна енергетика і задоволення від проробленої роботи, – ділиться враженнями Тоня Матвієнко. – Я так довго чекала шансу та підходящої аудиторії, щоб показати свою першу експериментальну програму. Такий початок ANTONINA Рroject надихнув мене творити і надалі. Таку музику повинні почути якнайбільше людей, бо вона нова, нестандартна і змінює уявлення про українську культуру”.
Зауважимо, ANTONINA project – це новий український етно-електронний проект. В музичних треках використовується вокал бабусі. Саме вона передала народні пісні цій співочій династії. Голос бабусі Антоніни був акапельно записаний у 70-х роках, в 2015 році платівку відцифрували та задіяли у записі дебютного альбому. Ідея Тоні Матвієнко та саундпродюсера Олександра Шульги полягала в збереженні народної пісні через призму сучасних аранжувань. Повноцінний виступ проекту ANTONINA Project можна буде почути та побачити восени на фестивалі ГОГОЛЬFEST.

матвієнко в новому стилі

Джерело

You cannot copy content of this page