fbpx

Материнство. Реалістична фотографія прямо в пологовому залі тому, що вона справжня

Аманда Бейкон – мама трирічної дівчинки, і хлопчика, якому днями виповнилося 7 тижнів. Її наречений Кен Харді випадково зробив дивно реалістичну фотографію прямо в пологовому залі, буквально через пару годин після того, як Аманда народила другу дитину. Аманда довгий час сумнівалася, але потім зважилася на крок, на який пішли б небагато жінок.

Аманда назвала свою фотографію “материнство без цензури”, і додала до неї ось такий коментар:

“Я ділюся цією фотографією тому, що вона справжня. Це материнство: хворобливе, що кровоточить, безладне і неймовірно смішне, всі одночасно. Народити дитину – фантастичний досвід, але про реальність післяпологовий життя говорять недостатньо правди, адже вона не дуже красива. І вже точно недостатньо фотографують. Багато людей вважатимуть це незручним, але чому? Дійсно, що тут такого, чому ця частина історії так ретельно замовчується? Ми всі повинні знати, як влаштоване життя, бути готові до всіх нюансів материнства, в тому числі і не самим фотогенічних і робити це з гумором. Нічого не привітає вас в новому прекрасному світі материнства красномовніше, ніж зморщений, кричущий малюк і гігантський мамин підгузник “.

Читайте також: МАТИ ТА ДИТИНА ЗАГИНУЛИ У СТРАШНІЙ АВАРІЇ НА ХЕРСОНЩИНІ (ФОТО)

Щасливий тато фотографував себе з немовлям, а мама в підгузку потрапила в кадр. Фотографію Аманди вже перепостили 100 000 разів! Люди пишуть в коментарях, що дуже вдячні їй за сміливість, і теж хотіли б, щоб з одного боку, всі розуміли, що материнство – це дуже непросто, в тому числі і фізично. А з іншого, не сприймали все занадто серйозно, адже бути мамою – це весело.

materynstvo

Джерело.

You cannot copy content of this page