fbpx

Машину Каська арештували

Суд арештував автомобіль екс-заступника Генпрокурора Віталія Каська на вимогу прокуратури.

Про це Касько повідомив на своїй сторінці Facebook.

“Спершу була квартира, а тепер уже й автомобіль арештовано. Буду насолоджуватися користуванням своїм ноутбуком, бо скоро уже й до нього доберуться. Сміх та й годі. Але чомусь не смішно. Лячно від тупості тих, хто покликаний дбати про наш спокій”, – зазначив Касько.

“Уже давно очевидно, що “відважні лицарі плаща та кинджала” з вулиці Різницької сумлінно виконують замовлення влади на те, щоб зробити моє життя якомога “приємнішим”. Наче натякають мені: “Бачиш, добродію, не до тих лізеш зі своїми антикорупційними викриттями та критикою можновладців”, – додав він.

Касько пояснив, що купив свій автомобіль ще тоді, коли працював адвокатом і вказував його в усіх деклараціях.

“А тим часом, десь у паралельній реальності, прокурор Дмитро Сус, який записав свій автомобіль на 86-річну бабусю, продовжує спокійно працювати і виконувати нові замовлення керівництва. Бо з таким вірним “другом” керманичам країни не цікаво, звідки у людини, яка працює на державній службі, є кошти на Audi Q7″, – обурився Касько.

“Дмитро – людина “талановита” і “креативна”, тому не виключаю, що заняття йогою допомагають йому геть нічого не їсти та все зароблене роками вкладати в авто представницького класу”, – додав він.

“Переказую вітання пану Луценко, який на одній з перших прес-конференцій на посаді генпрокурора пообіцяв здолати корупцію у своєму відомстві. Юрію Віталійовичу, може годі уже вести захоплюючі філологічні диспути з патроном усіх страусів України щодо того, чи є слово “покидьки” нецензурною лайкою? Може, саме час пошукати цих самих покидьків довкола себе. Повірте, хоч Ви їх і не бачите, але вони є!” – додав Касько.

Водночас, за словами одного з адвокатів Каська – Андрія Стельмащука, вони досі не отримали цієї ухвали суду.

“Ми досі її не отримали, і я так розумію, що судді не збираються нам її надсилати”, – сказав він і додав, що рішення було винесене ще в середині серпня, хоча Каську відомо про це стало лише зараз.

“Це рішення виносилось в рамках того ж самого квартирного питання”, – додав Стельмащук.

Як відомо, Каську належить автомобіль Toyota RAV4

Читайте також: Покарали миколаївських поліцейських, що не могли справитись з мажорами

Джерело.

You cannot copy content of this page