fbpx
Саморозвиток
Майстриня з Вінниччини створює дивовижні роботи з бетону, прикрашаючи ними парк у рідному селі

Людмила Кульчинська мешкає в селі Демидівка, що на Вінниччині. Ще два роки тому жінка навіть малювати не вміла. Але потім почала цікавитись виробами з будівельної суміші і сьогодні створює неймовірні фігури.

У її рідному селі красуються вироби з бетону: яблунька-хатка, качка-човен та сільський пейзаж на стіні. Вироби, які прикрашають рідну Демидівку, майстриня зробила власноруч.

Людмила розповіла, що  таке хобі у неї з’явилося не одразу. Коли онучка провела додому інтернет, жінка гортала різні цікаві сторінки і зовсім випадково побачила відео, на якому роблять фігури з бетону. Захотіла і собі щось таке зробити.

Спочатку жінка спробувала створити грибочок, а тоді почала робити і інші вироби. А потім Людмилі запропонували прикрасити своїми роботами сільський парк.

Мешканці села парк почистили, посадили дерева. Людмилі для роботи закупили матеріал. Так жінка і почала працювати на благо громади.

У парку вже є яблуня-хатка та качка-човен.

А коли у місцевому музеї почали робити ремонт, колектив сказав, що на стіні було би гарно зробити пейзаж-барельєф, як зі шпаклівки. Визначились по малюнку, що має бути зображено на ньому. Під інтер’єр краще всього підходила сільська хата у вечірньому освітленні.

“Так і з’явилась від мазанки стежка до криниці, поряд могутнє дерево, а позаду тин із соняхами”, – розповіла пані Людмила.

Згодом жінка планує приступити до ще одного настінного малюнку у сільській світлиці.

Людмила Іванівна зазначає, що загалом ніколи не малювала. Якщо робить фігури, то каркас допомагає робити чоловік, хоча він теж нічим подібним раніше не займався.

Місцеві мешканці та гості села у захваті від таланту майстрині, адже таку красу жінка навчилася створювати сама.

За матеріалами vinnitsa.info