fbpx
Події
Людина, яка закликала знищити Україну і захопити Крим, повернулася в Одесу

Туранська Тетяна протягом двох з половиною років працювала на посаді «прем’єр-міністра» невизнаного Придністров’я. Пізніше вона була депутатом «парламенту республіки». Проте з недавніх пір уродженці Одеси не залишилося нічого іншого, як повернутися на Батьківщину. Про це повідомляє 1492.news.

«Уряд республіки» Туранська очолювала з липня 2013 по грудень 2015 року. Пізніше стала депутатом в «парламенті». З 25 січня цього року політик опинилася без крісла.

За інформацією журналіста Олега Хвощевського, який хотів взяти в Одесі у Туранскої інтерв’ю, вона завжди була затятою прихильницею ідеї «русского мира» і прихильницею політики, яку проводить російський президент Володимир Путін по відношенню до України.

Журналіст написав, що чекає від неї «вражаючих оповідань» про життя серед бандерівців, і поцікавився, чи всі її родичі живі, може кого-то вже з’їли. За інформацією ЗМІ, Туранська Тетяна має в Одеській області свій бізнес і, хоча й очолювала уряд Придністров’я, залишилася громадянкою України.

Читайте також:   “Серцевий напад раку”: в Росії “раптово” помер VIP-офіцер, який воював на Донбасі

Джерело.