fbpx
Події
Людського ставлення до себе не побачили: до Києва повернулася частина туристів з Тунісу

Близько 17:00 години з Тунісу до Києва кількома літаками повернулися 172 пасажири. Решта туристів має прибути цієї ночі, йдеться в сюжеті ТСН.

До сьогодні в аеропорту туніського міста Монастір та в готелях змушені були затриматися 800 українців: дехто на чотири дні, а дехто і на всі шість. У них виникли проблеми з готівкою та їжею, питання взялися вирішувати дипломати і туристичні компанії.

“Переночували в готелі, потім нас виселили, потім знову заселили. Добу ми провели у нормальному режимі – з харчуванням і зі всім”, – кажуть одні. “Ми побачили турботу лише з боку Тунісу. Наш гід, якого звати Андрій, який забрав нас з острова Джерба, сказав: я нічого не скажу вам, я дуже нервовий”, – розповідають інші. “Оператор намагався з усіх сил, а авіакомпанія – ні. Не могли вилетіти”, – додають треті.

За даними аеропорту “Київ”, до Тунісу вже вилетіли літаки, котрі заберуть інших українців. “Компанія Bravo Airways заявила, що відправила порожні літаки до Тунісу і Албанії. Пасажирів мають вивезти. Мені відомо про п’ять літаків”, – розповіла речник летовища Галина Богданенко.

Читайте також: Близько 160 українських туристів не можуть вилетіти додому з іспанського курорту

Як повідомлялося, 2 липня о 12:30 з Тунісу вилетів один з п’яти літаків, що протягом двох днів мають перевезти українських туристів. Про це повідомляє заступник директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич. “На сьогодні в Тунісі знаходиться близько 800 українських туристів. Після виконання 5 гуманітарних рейсів вони повернуться в Україну”, — йдеться у повідомленні авіаперевізника Bravo Airways. Туроператор “Оазис” обіцяє відшкодування туристам у Тунісі, які продовжили проживання в готелях за власний рахунок.