fbpx
Події
Людська жорстокість: дівчина народила здорову дитинку та викинула її

Перебуваючи на восьмому місяці вагітності, дівчина викликала передчасні пологи, а потім викинула здорову дівчинку в холодний колодязь.

У Дніпропетровській області 20-річна дівчина проведе за гратами три роки за вбивство своєї новонародженої дитини.

Апеляційний суд Дніпропетровської області скасував вирок суду першої інстанції, яким молоду жінку звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном за вбивство своєї новонародженої дитини (ст. 117 КК України). Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Читайте також: МОЛОДА МАМА ЗАЛИШИЛА НЕМОВЛЯ САМЕ В КВАРТИРІ І ПІШЛА НА ДВА ДНІ (ФОТО)

“20-річна жінка, перебуваючи на 8-му місяці вагітності, дізналася в інтернеті про медичний препарат, який реалізується в ветеринарних аптеках і може викликати передчасні пологи. Незабаром вона придбала вказаний препарат і скористалася ним. Внаслідок передчасних пологів, які спровокував препарат, жінка народила здорову дівчинку за місцем свого проживання без допомоги лікарів. Відразу після пологів дівчина винесла дитину у двір будинку і кинула її в холодний колодязь каналізації глибиною майже 3 м”, – відзначають в прокуратурі.
Смерть новонародженого, згідно з висновком експерта, наступила від переохолодження.

Вироком Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу зловмисниця визнана винною в скоєнні зазначеного злочину. Їй призначили покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, однак на підставі ст.75 КК України жінку звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном на два роки.
Зазначений вирок суду було оскаржено прокуратурою Дніпропетровської області через його м’якість, додають в прес-службі відомства.

Жінка проведе за гратами три роки.

Нагадаємо, в серпні в Рівненській області мати поховала новонароджену дитину в гної. Рівненська поліція два тижні розшукувала 38-річну жительку села Козак. Жінку затримали в лісі біля села, де вона ховалася.

Джерело.