fbpx
Події
Молода мама залишила немовля саме в квартирі і пішла на два дні (фото, відео)

29 жовтня близько 17 год працівникам сектору ювенальної превенції поступило повідомлення про те, що в одній із квартир міста Івано-Франківська на протязі тривалого часу без нагляду знаходиться малолітня дитина, пише Бліц-інфо

Виїздом за адресою було з’ясовано, що в квартирі перебуває малолітня дівчинка 2015 року народження, яку мама залишила без догляду. В квартирі антисанітарні умови проживання, відсутні продукти харчування та чистий одяг для дитини. Місце знаходження мами невідоме. Працівниками поліції було прийнято рішення про поміщення дитини в дитячу лікарню для обстеження.

30 жовтня на спецлінію 102 поступило повідомлення від жительки м. Івано-Франківська про викрадення її малолітньої дочки. Поліцейськими з’ясовано, що заявницею являється 26-річна мама залишеної дитини, яка через дві доби повернулася додому і по місцю проживання не виявила дитини. Жінка працівникам поліції зазначила, що в суботу залишила дитину на свого співмешканця та пішла до друзів.

Сьогодні працівниками ювенальної превенції відносно матері складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 184 КУпАП ( неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей) та направлено на розгляд суду. А також повідомлено службу у справах дітей про виявлення дитини без догляду.

Читайте також: У Києві батьки маленьких сестер замкнули їх у квартирі і поїхали в село

zozulya

kvartyra

Джерело.