fbpx
Події
«Любовний трикутник» – ще одна версія загибелі «Мотороли» (фото)

Останнім часом «Моторолу» майже щоденно у вечірній час бачили у присутності мешканки м. Донецьк Нікітіної Лілії Олександрівни, 1991 р.н.

16.10.2016 близько 20 год. було приведено в дію вибуховий пристрій у ліфті будинку, де мешкав «Моторола» (громадянин РФ Арсен Павлов, командир т.зв. «Спарти»). Під час вибуху «Моторола» знаходився в епіцентрі вибуху, під час якого останній отримав поранення несумісні з життям.

Окуповані території Луганської та Донецької областей хороший плацдарм для реалізації маніакальних розладів хворих індивідуумів, які є списаним матеріалом для Росії.

Читайте також:ЩО ДУМАЮТЬ ПРО «МОТОРОЛУ» НА БАТЬКІВЩИНІ ЙОГО ВДОВИ (ФОТО)

Відомо, що “Моторола” особисто убив українського бійця Ігоря Брановицкого – кіборга-кулеметника 81-ої штурмової десантної бригади, якого узяли в полон в Донецькому аеропорту. “Моторола” признався у вбивстві сам, в розмові з журналістом газети Kyiv Post. На записі розмови терорист похвалився, що особисто стратив 15 полонених.

А тепер, як то кажуть собаці – собача смерть.

Загиблий звернув прискіпливу увагу на зазначену дівчину завдяки своєму особистому охоронцю з позивним «Свідомий» (Ростока Любомир Станіславович, колишній мешканець м. Слов’янськ)

Нікітіна Л. потайки зустрічалась з колишнім молодим, ефектним тренером бальних танців з м. Слов’янськ тим часом отримуючи «матеріальну підтримку» від шефа. «Моторола» також обіцяв їй посприяти у отриманні т.зв. «громадянства ДНР», хоча Нікітіна Л. на сьогоднішній день не зареєстрована на тимчасово окупованій території.

З появою в її житті «Мотороли», який не приховував відносини з Нікітіною Л. від широкого загалу й ймовірно «свідомо дратував «Свідомого», у м. Донецьк виник класичний любовний трикутник в складі красуні, одного з найвпливовіших військових діячів т.зв. «ДНР» та його особистого охоронця. За даними свідків, «Свідомого» бачили у безпосередній близькості до «Мотороли», який під час вибуху «сумлінно» виконував свої службові обов’язки.

Читайте також:ВДОВА БОЙОВИКА “МОТОРОЛИ” ЗДИВУВАЛА СОЦМЕРЕЖІ СВОЇМ ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ НА ПОХОРОНАХ (ФОТО)

З огляду на вибух у центрі м.Донецьк у під’їзді однієї із самих охороняємих персоналій т.зв. «ДНР» – перемогу в любовному протистоянні отримав більш енергійний та палкий «Свідомий», який, перебуваючи в статусі особистого охоронця загиблого, мав всі можливості підготувати та влаштувати зазначений вибух.

motorola1

motorola2

Джерело.

facebook