fbpx
Події
Що думають про «Моторолу» на батьківщині його вдови (фото)

Її бабуся залишається жити на звільненій українській території і переконує, що доля онучки та її горе-чоловіка їй нецікава .

Уродженка Слов’янська Олена познайомилася з терористом, коли він оглядав будинки місцевих для розташування терористичних позицій.

В одному з інтерв’ю розповідав, що сам запропонував себе за зятя, не повідомляючи, що вже одружений. Провал терористичної операції зятя примусив новоспечених родичів терориста тікати. В одноповерховому будинку залишилася тільки бабуся – каже, доля родичів їй більше не цікава.

Смерть онуччиного зятя жінку поважного віку теж не вразила:

“Я його бачила тільки раз. Звідки я знаю, кого вбили, кого прибили, кого винесли чи поховали, звідки я знаю”.

Сум смерті терориста викликала лише у сусідки Олі – дівчина досі спілкується із вдовою “Мотороли”.

“Я тільки вчора дізналася, що загинув її чоловік, я вчора плакала, теж засмучуюсь. Вона хотіла повернутися з мамою, але як, я не знаю”, – каже дівчина.

При згадці про бойовика всі інші сусіди розповідають не про нього, а про війну. Про “подвиги” “Мотороли” тут нагадує хіба один побитий вагончик та на ньому три літери “ДНР”, які місцеві вирішили так і не зафарбовувати.

Нагадаємо,за попередньою інформацією, його підірвали в ліфті будинку, в якому він проживав. В угрупованні “ДНР” у знищенні Павлова звинуватили “українську диверсійно-розвідувальну групу”. “Моторола” був одним із найжорстокіших бойовиків “ДНР”. Сам “Моторола” зізнався у вбивстві 15 полонених військовослужбовців ЗСУ.

Читайте також:ТРУНУ З ТІЛОМ МОТОРОЛИ ДОСТАВИЛИ В ТЕАТР: З НИМ ВЖЕ ПОПРОЩАЛИСЯ БОЙОВИКИ “СПАРТИ”

моторола з дружиною

Джерело.