fbpx

Любов до ляльок Барбі допомогла жінці схуднути на 90 кг

Кайла Лаванда з Сіднея, Австралія, завжди хотіла мати фігуру, схожу на культову іграшку Барбі.

«Моя одержимість Барбі почалася ще в дитинстві і продовжилась у моєму дорослому житті. У мене було понад 200 ляльок, оскільки мої батьки використовували їх як стимул сісти на дієту та схуднути»

У 36-річному віці жінка важила 155 кг, але одного разу вона вирішила кардинально змінити життя та схуднути. Для цього вона переглянула своє харчування та почала займатися фітнесом, але схудла лише на 14 кг і вага зупинилася.

Дієтологи не змогли допомогти жінці позбутися від зайвої ваги, а тому вона наважилася зробити хірургічне втручання та видалити 80% шлунку. Після операції австралійка виключила з раціону вуглеводи, цукор та оброблені продукти та включила продукти з високим вмістом білка та приготовлену їжу.

«Я також почала займатися кожен день. Спочатку все починалося з ходьби, а потім переходило до бігу, а тепер кожен ранок я починаю з пробіжки. Я також почала включати тренування з обтяженнями».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kayla Lavende (@wls_barbie)

Зазвичай Кайла починає день з протеїнового коктейлю. Тоді, вона зазвичай вживає продукти з високим вмістом білка, наприклад ​​мелену грудку індички або курку.

Жінка не хоче позбавляти себе радостей життя, тому обов’язково шукає альтернативи своїм улюбленим стравам. Наприклад, вибирає варіанти десерту з низьким вмістом цукру – горіхи або протеїнові батончики.

Усе це допомогло жінці позбутися 90 кг зайвої ваги і Кайла “перетворилася” на Барбі.

You cannot copy content of this page