fbpx

Любомир Гузар: Поведінка деяких представників влади змушує задуматися

У храмах активно і “не з порожніми руками”, починають з’являтися перед виборами кандидати в депутати різних рівнів, а учасники богослужінь заявляють про їх підтримку, хоча ніколи їх не бачили, зазначив єпископ Української греко-католицької церкви Любомир Гузар.

Українські чиновники, які говорять про свою віру, не завжди доводять це своєю поведінкою. Про це у колонці для “Української правди” написав єпископ Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Любомир Гузар, передає “Гордон”.

“Щойно минули Великодні свята. У багатьох містах можна було спостерігати дивну картину. Під час богослужінь у храмах несподівано з’являлися деякі наші можновладці у супроводі фотографів, і через кілька хвилин зникали, щоб “відвідати” інші церкви, належать, можливо, до різних конфесій. На таке лихо вже давно звертали увагу, але нічого не змінилося”, – зазначив він.

За словами єпископа, він “не береться бути суддею”, але поведінка деяких представників влади “змушує задуматися”.

Читайте також: “Шановні політики! Не приходьте до церкви на Великдень тільки показатися…” – Блаженнійший Любомир Гузар

“Кандидати в депутати на різних рівнях починають активно з’являтися в храмах, звичайно, не з порожніми руками. Вдячні душпастирі велегласно їм дякують. Пересічні учасники богослужінь, які таких добродіїв ніколи перед тим не бачили, також їм гаряче дякують і заявляють про політичну прихильності до них”, – написав Гузар.

Він визнав, що серед представників влади є “певне число віруючих людей”.

Любомир Гузар був предстоятелем УГКЦ із 2005 до 2011 року.

You cannot copy content of this page