fbpx

Литовська компанія отримала замовлення на виготовлення футболки з принтом літери “Z”. Ох і здивується ж замовник отримавши свій товар

Литовська компанія Marskineliai прийняла замовлення на виробництво футболки з принтом літери “Z”, проте на виході замовник отримав зовсім не те, на що очікував.

Про це йдеться у дописі компанії на її офіційній сторінці у Facebook .

Литовська компанія з виробництва сувенірної продукції Marskineliai отримала замовлення виготовлення футболки з принтом літери “Z”, що у росії стало символом війни росії проти українців.

Фірма, звісно. прийняла замовлення, проте зробила та відправила замовнику зовсім іншу футболку з написом: “Російський військовий корабель іди на… “. Окрім того, компанія передала ім’я замовника відповідальним службам.

“Футболка… Отримали це замовлення із символікою Z. Це суперечить нашим заявленим цінностям, бо ми підтримуємо Україну, і такі футболки виробляти не будемо! Сьогодні замовнику надішлють зовсім іншу футболку. Бажаємо йому вдалого запливу! І хто сказав, що з футболкою не можна воювати “Ім’я та прізвище клієнта передали відповідальним службам Литовської Республіки. Слава Україні!”.

Йдеться у повідомленні в компанії.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page