fbpx

Ляшко запропонував Кабміну замість пенсійного віку підняти пенсії (відео)

Громадяни України, а не представники Міжнародного валютного фонду, повинні першими знайомитися з нововведеннями в пенсійному законодавстві.

Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко, перебуваючи з робочим візитом в Маріуполі, передає прес-служба РПЛ, пише 24канал

“У Маріупольській лікарні № 4 працює 700 чоловік. Переважна більшість з них отримує копійчану зарплату. Відповідно, коли вони вийдуть на пенсію, не дивлячись на ці реформи, які зараз проводять, будуть отримувати копійки. Але вони ще не знають, скільки. Я переконаний, що ці люди повинні першими знати розміри своїх пенсій. Уряд повинен працювати на українців і звітувати перед українцями, а не бути філією МВФ “, – зазначив політик.

Олег Ляшко переконаний, щоб українці отримували нормальні пенсії, потрібно підвищувати зарплати.

“Наприклад, санітарка має в Маріупольській лікарні 3200 гривень зарплати, а лікар-початківець – 3600. Відповідно, пенсії вони отримуватимуть копійчані. Я переконаний, що механічне підвищення пенсійного віку або трудового стажу проблеми не вирішить. Людина, все життя пропрацювавши, не повинна жебрати або збирати пляшки, а повинна отримувати нормальну пенсію “, – підкреслив лідер РПЛ.

Разом з тим народний депутат виступає проти підвищення пенсійного віку. Вважає це неприпустимим.

“Середня тривалість життя в Україні – 63 роки. Підвищення пенсійного віку призведе до того, що люди просто перестануть отримувати пенсії, тому що вони до неї не будуть доживати. Якщо уряд разом з МВФ ставить собі за мету саме це, нехай так і скажуть. Я вважаю, що замість підвищення пенсійного віку, потрібно підтримувати національного виробника – такі підприємства, як Маріупольський металургійний комбінат і багато інших. Тоді українці отримуватимуть гідні пенсії та зарплати “, – підсумував Ляшко.

Читайте також:БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ: ЯК ЇХАТИ, КОМУ МОЖНА, НА СКІЛЬКИ ДНІВ ТА ЧОМУ МОЖУТЬ ВІДМОВИТИ

You cannot copy content of this page