fbpx
Події
Луценко розповів про загадкового злочинця з Майдану

Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів про людину, яка втопила зброю “чорної сотні” Беркута і сприяла втечі беркутівців.

За його словами, ця людина сама була разом з Майданом.

В ефірі 112 каналу генпрокурор нагадав, що справи щодо 19-ти колишніх беркутівців передані в суд, шість з них знаходяться під вартою, ще по 13-ти триває досудове слідство. “Не пізніше кінця цієї осені вони також підуть в суд”, – сказав він.

За словами глави ГПУ, 36 екс-беркутівців знаходяться в розшуку, у тому числі тодішній керівник столичного Беркута, і будуть заочно засуджені.

“Що стосується зброї. Дійсно, за допомогою контррозвідки Міноборони ми знайшли зброю «чорної сотні», в тому числі, і снайперську гвинтівку, яку бачила вся країна під час страшних кадрів стрільби з Жовтневого палацу по Майдану. Ми знайшли цю гвинтівку разом з великою кількістю автоматів в одному з київських озер, вони були розрізані і втоплені однією групою, керівник якої проходить по слідству “, – розповів Луценко.

“На жаль, це чоловік, який, за нашою версією, за вказівкою Захарченко вивів “чорну сотню” з Києва, знищив зброю, втопив її, хоча сам він був разом з нами на Майдані», – сказав генпрокурор.

Як відомо, снайперську гвинтівку, з якої стріляв Беркут на Майдані, знайшли в одному з озер в Голосіївському районі Києва.

За словами Луценка, імена тих, хто вивозив бійців “Беркута” і ховав зброю, поки не називаються в інтересах слідства.

Читайте також: РЕЗОНАНСНЕ РОЗКРИТТЯ НА ФОНІ УРЯДОВОЇ КРИЗИ. ШОКІН ЗНАЙШОВ ЗБРОЮ ВБИВЦЬ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Джерело.

Реклама