fbpx
Дозвілля
Літня жінка прийшла за пенсією і спробувала пограбувати банк (відео)

Експерт «Ранку у Великому Місті» Сергій Костира підготував топ найнеймовірніших і курйозних кримінальних історій.

Бабуся-грабіжник
І сміх і гріх! Літня жінка прийшла за пенсією і примудрилася пограбувати банк! Вона тихесенько кинула записку касирові з вимогою негайно видати їй 300 тисяч гривень. Співробітниця банку, яка рахувала гроші, натиснула кнопку – і викликала службу охорони. Але бабуся-хуліганка не розгубилася: вона дістала щось схоже на бомбу і почала погрожувати підірвати банк. В результаті історія закінчилася хеппі-ендом …

Злодій з совістю
Іноді навіть у поганих хлопців прокидається совість. Один київський злочинець напав на лотерейний кіоск. Він виніс звідти практично всю виручку, близько 1 тисячі гривень. Але через якийсь час – повернувся і приніс залишок. Виявляється, гроші йому були потрібні, щоб постригтися і купити пляшку горілки.

Любитель плюшевих ведмедиків
Фетишем одного квартирного злодія були м’які іграшки. Обкрадаючи квартиру, він обов’язково прихоплював з собою по одній. І колекціонував їх в своєму гаражі. Але коли злодія затримали, він так і не зміг пояснити поліцейським, навіщо це робив і чому саме м’які іграшки були його пристрастю.

Злодій-чистюля
Ви не повірите, але деякі злодії дуже люблять чистоту! Один домушник, який обікрав квартиру, після цього просто вирішив прийняти ванну. І навіть поголитися хазяйською бритвою! Яке ж було його здивування, коли під час цих процедур, його застукала на місці господиня квартири, яка і викликала поліцію.

Більше смішних історій дивіться у відео

Читайте також: У Тернополі патрульні на прохання батьків перервали романтичну ніч 16-річній дівчині

Джерело.