Дозвілля
Лікарі не можуть допомогти Дані Борисовій (фото)

Телеведуча сильно захворіла.

Стан провідної Дани Борисової викликає тривогу у медиків. Вони вважають, що справа в нервовому зриві, але справжню причину недуги з’ясувати не вдається.

Про те, що у Борисової проблеми зі здоров’ям, стало відомо на минулому тижні. “Я лежу з температурою 38,6 вже 4-й день, після того, як начиталася про себе і нареченого з зарплатою 30 тисяч рублів. Друзі, у кого є можливість підвести мінеральної води і лимони, і парацетамол, відгукніться, будь ласка, сюди або в директ”, – написала телеведуча на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: ДАНА БОРИСОВА БЛИСНУЛА ОБРУЧКОЮ (ФОТО)

Тепер з’ясувалося, що самопочуття Дани погіршився, і лікарям поки не вдається допомогти їй. “Висока температура не спадає тиждень, вже кілька разів приїжджала швидка допомога, – зізналася вона. – З лікарями я на щогодинному зв’язку, але вони кажуть, що це соматичний стан, неинфекційне захворювання, що виникло як наслідок перенесеного нервового потрясіння. Мені дуже погано, піт градом ллє кожну хвилину, хоч викрути. Замовила вже на шість тисяч рублів ліків, але вони поки не допомагають. Найжахливіше, що горло не болить, нежиті немає, ковтати не боляче, гланди не запалені, у мене тільки виснажлива температура і слабкість”, – розповіла Борисова виданню “Дни.ру”.

борисова

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook