fbpx
Дозвілля
Лікарі назвали 5 продуктів, які викликають старіння

Дієтолог порадив уникати алкоголю, агави і вуглеводів з високим глікемічним індексом.

Експерт по здоровому харчуванню Боб Ей перерахував продукти харчування, вживання яких може прискорити процес старіння.

Отже, викликати старіння можуть вуглеводи з високим глікемічним індексом. Тобто це продукти, які різко підвищують рівень цукру. Вся справа в тому, що процес розщеплення цукру людським організмом пошкоджує колаген – білок, який зберігає шкіру гладкою і пружною.

Також до передчасних зморшок може привести надмірне вживання алкоголю. В принципі досить подивитися на любителів спиртного і все відразу стане ясно.

Ще одним таким продуктом вважається агава, яка досить часто використовується в якості “природної” альтернативи цукру в фруктових коктейлях або ж для підсолоджування вівсянки. Однак велика кількість фруктози, що міститься в агаві, також ушкоджує колаген в шкірі, що позначається на красі і молодості, а фруктоза в печінці перетворюється в жир.

Про те, що фастфуд шкідливий, чули всі. Причина: транс-жири, які закупорюють кровоносні судини і артерії, що змушує шкіру виглядати старше.

Читайте також:ДОЧЕКАЛИСЬ: З 1 СІЧНЯ В УКРАЇНІ СЕРЕДНЯ ЗАРОБІТНЯ ПЛАТА БУДЕ СТАНОВИТИ 6 000 ГРИВЕНЬ

Негативний вплив на красу і здоров’я шкіри надає все те, що можна назвати “солоним м’ясом”. Це і бекон, і паппероні, і сосиски. У цих продуктах містяться консерванти, які викликають запалення шкіри, і велика кількість солі, що може викликати почервоніння і одутлість шкіри обличчя.

Джерело.