fbpx

Лещенко розповів, що робить в Тбілісі

Депутат БПП Сергій Лещенко поїхав у Тбілісі, взявши один день відпустки за власний рахунок.

Про це політик сказав “Українській правді”, коментуючи заяву голови парламенту Андрія Парубія про те, що Рада не відправляла Лещенка в службове відрядження до Грузії.

“Я перебуваю в Тбілісі з одноденною поїздкою на конференції Інституту Маккейна. Відрядження ВР не оформила, моя заява про відпустку за власний рахунок на цей день в приймальні Парубія ще з понеділка. Вона зареєстрована під номером 208039”, – зазначив депутат.

За словами Лещенка, поїздка була запланована ще в липні.

“Аби не пропускати вівторок та четвер, я переніс свій виступ на середу, виступав разом з міністром закордонних справ Грузії та послом США на одній панелі. Ввечері брав участь в обговоренні виступу генсека НАТО Столтенберга та поставив запитання щодо підтвердження рішення Бухарестського саміту НАТО за 2008 рік про те, що Україна буде членом НАТО”, – повідомив парламентар.

Водночас голова ВР Парубій згодом уточнив, що заява Лещенка про відрядження надійшла в апарат Ради, однак Парубій її не підписував. Спікер наголосив, що не буде підписувати заяви депутатів про відрядження в пленарні дні, крім делегатів Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Читайте також: Колекціонер: “скромний” Лещенко виявився власником кількох квартир – ЗМІ

Джерело.

You cannot copy content of this page