fbpx

Кидає на гроші, авто і квартири: киянка попала на гачок альфонса-шахрая (фото)

В Україні орудує шахрай Леван Куталадзе, який втирається у довіру жінкам, після чого відбирає у них гроші, квартири та автомобілі. Про це розповіла користувач соціальної мережі Facebook, мешканка Києва Азіза Хамідова, що стала однією із “жертв” вищезгаданого альфонса. За словами Азізи, грузин – досвідчений психолог, його улюблена маніпуляція – тиснути на жалість.

“Він втирається у довіру, знайомиться з батьками і друзями, знайомить зі своїми людьми, називає нас дружинами, а дітей – своїми дітьми. На його рахунку жінки, які залишилися і мало не залишилися без квартир, машин, грошей на навчання своїх дітей. Він досвідчений психолог, і ти навіть не здогадуєшся, як він з тобою працює. Улюблена маніпуляція – тиснути на жалість. Для нього люди – це проекти, у які він вкладає, а потім вичавлює. Середній термін проекту – 1,5-2 роки” , – написала Хамідова у Facebook.

Жінка зізналася, що народила від Куталадзе дитину, однак той забороняв їй публікувати спільні фотографії. “Леван Куталадзе говорив, що працює у політичному піарі, не світиться і береже нас. А я вірила”, – додала вона.

Азіза наголосила, що особисто знайома ще з трьома жінками, яких обдурив Куталадзе. Однак географія його дій обширна: відомі випадки у Києві, Тбілісі; деякий час аферист жив у Росії та Чехії.

За словами Азізи, на афериста вже подано заяву в поліцію через аферу з автомобілем. Також відома історія про закладену квартиру під бізнес, яка сталася з грузинкою.

“Дівчата, будьте пильні. Немає панацеї захиститися від інших аферистів і альфонсів. Але цього – обходьте стороною. І попередьте подруг”, – підсумувала вона.

Читайте також: Поховали восьмикласницю, яку шукали понад 6 місяців

Джерело.

You cannot copy content of this page