fbpx

Поховали восьмикласницю, яку шукали понад 6 місяців

13 січня у селищі Пантаївка Олександрійського району Кіровоградщини поховали 15-річну Софію Буц. Дівчина зникла 1 травня 2016 року на Великдень. Про це пише pravda-kr.com.ua.

Дівчина пішла на прогулянку із подругами. Востаннє того дня її бачили близько 22:00 біля пантаївського ринку на узбіччі дороги. Вона попрощалася зі своїми подругами і пішла додому. Що із нею трапилося далі — досі не відомо. У селищі говорили про викрадення, бачили, як напередодні дівчину кликав чоловік на чорному джипі.

“Прабабуся сказала, що Софія не ночувала вдома. Такого жодного разу не було. Вона відповідальна дитина. У нас не було з нею сварок. У нас були хороші стосунки. Вона не могла сама піти з дому. Її викрали”, – розповідала тоді Ірина, мама дівчинки.

22 жовтня 2016 року грибники у Пантаївці знайшли людський череп. Пізніше правоохоронці виявили й інші фрагменти кісток та одяг.

За словами бабусі, днями експерти дали висновок, що знайдені в лісі кістки та речі належать Софії. Родині видали свідоцтво про смерть. Поховали Софію Буц у весільній сукні в закритій труні.

Читайте також: Разом назавжди: родина влаштувала фотосесію для двійні, знаючи, що один з них помре (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page