fbpx

Курча! Не вірю) пан Президент?: Ющенко вразив польських прикордонників появою в електричці

Третього президента України Віктора Ющенка під час перетину українсько-польського кордону не впізнали польські прикордонники. Про це пише obozrevatel.

Про курйозний випадок у швидкісній електричці Київ-Перемишль розповіла в Facebook прес-секретар колишнього глави держави Ірина Ванникова.

“На польському кордоні до президента Ющенка підходить прикордонник-поляк. Каже дуже ввічливо: Ви схожі на українського пана президента. Мовляв, це вам комплімент, шановний) Віктор Андрійович, скромно опустивши очі: так, схожий. І мовчить собі. Шифрується. У цей момент пасажири у вагоні, які всі дружно перефотографувались і наговорились з Андрійовичем за 7:00 подорожі на електричці, в один голос закричали: тю! Це і є наш президент. Хіба його можна не впізнати? Бачили б ви здивований вираз обличчя цього польського прикордонника”, – розповіла Ванникова.

За її словами, прикордонник не повірив, що президент їздить на електричці, і Ющенку довелося показувати паспорт.

“А прикордонник побіг колегу кликати. Фемілі фото зробили. І ще польські прикордонники подякували Андрійовичу за підтримку Грузії в 2008 році і дружбу з пoкiйним Лехом Качинським”, – додала прес-секретар.

You cannot copy content of this page