fbpx

Кумедне відеоінтерв’ю експерта, яке перервали діти, розв’язало дискусію навколо расизму (відео)

Проблема виникла через те, що частина юзерів вирішили, що жінка азіатського походження, яка забрала дітей з кабінету, є нянею.

Повідомляє intermarium з посиланням на ТСН

У соцмережах багато користувачів вирішили, що жінка, яка забігає до кімнати та забирає дітей у той час, коли експерт Роберт Келлі дає інтерв’ю каналу ВВС, є нянею. Інших обурило таке судження, і вони заявили, що юзери припустили, що вона няня лише через її расу.

Насправді ж жінка є матір’ю дітей та дружиною Роберта Келлі.

Користувачі розбилися на два табори. Частина заявляє, що така стереотипізація у 2017 році є неприпустимою.

“Якщо ви подумала, що жінка азіатського походження є нянею, ви расист”, – написав один з користувачів Twitter.

Схожі повідомлення написали й інші юзери, зазначаючи що людству потрібно ще багато працювати над тим, аби відійти від расизму.

Читайте також:ВІРУС ПЕРЕМОЖЕНИЙ: МЕДИКИ ЗНАЙШЛИ СПОСІБ ПРИЩЕПИТИ ЛЮДИНІ ІМУНІТЕТ ДО ВІЛ

Інші ж заявили, що логічним було зробити висновок, що жінка є нянею дітей, оскільки вона виглядає молодше за Роберта Келлі й має відмінну від дітей зовнішність.

Своєю чергою, батьки Роберта Келлі посміялися над інцидентом. Вони припустили, що діти могли зайти в кімнату, оскільки Келлі зазвичай звідти розмовляє з їхніми бабусею та дідусем через Skype. Імовірно, вони почули голоси та подумали, що це їхні рідні.

Нагадаємо, експерт з Південної Кореї Роберт Келлі виступав з розповіддю про ситуацію в країні після імпічменту президента Пак Кін Хе, коли його інтерв’ю перервали власні діти. До того моменту, коли дружина Келлі з гуркотом витягла молодших членів сім’ї з кабінету батька, експерт вже ледве зберігав кам’яне обличчя в розмові з ведучим ВВС, який також сміявся.

You cannot copy content of this page