fbpx
Дозвілля
“Кумедне порося”: жадібна пишнотіла українка викликала фурор у соцмережі (відео)

У мережі посміялися над героїнею одного з проектів на українському телебаченні, хобі якої “розбивати чоловічі серця”. Епізодом з телепередачі на особистій сторінці в Facebook поділився блогер Антон Ходзе, пише “Обозреватель”.

У короткому відео вельми самовпевнена дівчина розповідає про свої стосунки з чоловіками, які обдаровують її подарунками. За словами учасниці проекту, представники сильної статі повинні витрачати на неї близько $ 3 000 на місяць.

“Володарка чоловічих сердець” хвалиться дорогими покупками, сукнями за кілька тисяч гривень, ноутбуками, золотими обручками і багато чим іншим.

При цьому користувачі соцмережі відзначили, що дівчина не може похвалитися витонченою фігурою або аж надто привабливою зовнішністю.

“Як про вік дерева можна дізнатися по кільцях на місці спилювання, так і про масштаб самооцінки цієї дами можна дізнатися, порахувавши всі складки на її животі”, – посміявся автор Facebook-пабліку “Рагу.лі”, перепостивши ролик у блогера.

Читайте також: “Звичайно, ми бидло”: учасниці звірячого побиття школярки записали звернення (відео)

“Кумедна порося”, “Мені здається, що творці подібних передач спеціально підбирають персонажів щоб потім чисто поржать”, “Судячи з розміру черевця, всі подарунки вона просто зжерла”, – сміються в обговореннях.