fbpx
Події
Ксенія Собчак про дружину убитого в Києві екс-депутата: Марія Максакова повернеться в Москву

Сама вдова заявляє, що залишиться в Україні найближчим часом.

Телеведуча Ксенія Собчак висловилася про можливе майбутнє співачки Марії Максакової, чоловіка якої днями застрелили в центрі Києва . На думку Ксенії, вдова Дениса Вороненкова не зможе жити в Києві без чоловіка і повернеться до російської столиці.

Телеведуча впевнена, що Марія Максакова оговтається від нещастя і приїде в РФ. ” Звичайно, зараз вона переживає величезну трагедію, але життя бере своє, і після втрати близьких людей рано чи пізно доводиться повертатися в реальність. Давайте спробуємо зрозуміти, що це буде означати для Марії Максакова. Вона поїхала в Україну за своїм чоловіком і за його бізнесом , і від багатьох близьких людей я знаю, що це було його рішення “, – прокоментувала ситуацію Ксенія Собчак.

Ксенія впевнена, що повернення відбудеться в найближчому майбутньому. ” Рано чи пізно їй захочеться спілкуватися, гастролювати, співати і навіть, можливо, будувати особисте життя, яке так трагічно обірвалося. Звичайно, робити це вона може не в Києві, а тільки в Росії”, – додала Собчак.

Сама Марія Максакова заявляє, що має намір залишитися в Києві найближчим часом. ” В результаті я зрозуміла, що я від нього нікуди не поїду. Сьогодні вранці була на кладовищі. Потім будуть всі ці дні – дев’ятий, сороковий – як годиться … Я знаю, що вони намагаються мене заманити назад. Але два моменти: по-перше , я зраджу пам’ять Дениса, якщо це зроблю зараз … По-друге, я думаю, що мене обдурять “, – зізналася Марія.

Чоловіка оперної співачки Марії Максакова Дениса Вороненкова на минулому тижні застрелили в центрі Києва. Незадовго до цього колишній депутат Держдуми попросив українське громадянство. Марія Максакова є дочкою відомої радянської актриси Людмили Максакової. У Марії і Дениса є спільний син, якому недавно виповнилося 11 місяців.

Читайте також:МАКСАКОВА ЗНОВУ ВАГІТНА: ЧЕТВЕРТА Ж ДИТИНА СВОГО БАТЬКА НЕ ПОБАЧИТЬ НІКОЛИ, БО НАРОДИТЬСЯ ПІСЛЯ ЙОГО СМЕРТІ (ВІДЕО)

Джерело.