fbpx
Події
“Кровосіся Азіров остаточно збожеволів”: у Авакова відповіли на “Бімбу” про уряд у вигнанні

Старий ідіот-маразматик кровосіся Азіров остаточно збожеволів. Так прокоментував скандальну заяву втікача екс-прем’єра України Миколи Азарова про плани створити “уряд у вигнанні” радник глави МВС Зорян Шкіряк.

“Уряд в вигнанні” – це новий “перл” від соратників Януковича, який може викликати тільки іронічну посмішку. Насправді, зараз вони у себе вдома, так Расея їх “рідний дім”. Україна для них була лише джерелом особистого збагачення, а їх сутність завжди залишалася в Кремлі “, – написав він у Facebook.

На думку Шкіряка, так Азаров відреагував на конфісковані цінності.

“Це ж треба як мабуть “бімбу” давить жаба за знайдені в його конспіративній київській квартирі скарби. От бісове сім’я, ніяк не заспокояться… Жадоба влади і прагнення повернутися з реваншем не дають покидькам спокійно спати. Не вдасться! Втім, мусимо про це завжди пам’ятати, щоб не допустити. Дасть Бог, що найменше заочне засудження і вирок українського суду, трохи допоможуть цим вбивцям, казнокрадам і державним зрадникам спуститися з неба на землю.  Раніше-пізніше, відповідатимуть за свої злодіяння перед Богом, Законом і Народом України. Принаймні, я на це сподіваюся”,- впевнений радник Авакова

Читайте також: Повернення “кровосісі”: Азарова запросили на російське ТБ як експерта з мови (відео)

Джерело.

facebook