fbpx

“Кремлівська шл*ха”: Парасюк влаштував бійку із Вілкулом (відео)

Позафракційний народний депутат Володимир Парасюк влаштував бійку із нардепом від “Опозиційного блоку” Олександром Вілкулом після ефіру на телеканалі “112 Україна”.

Конфлікт між політиками назрівав ще у прямому ефірі. Парасюк просив Вілкула “добирати слова” кажучи про конфлікт на сході України і події на Майдані, на що представник “Опозиційного блоку” натякнув, що його колега “слаборозвинений імбіцил з освітою 8 класів”.

Після закінчення ефіру Парасюк спробував прорватися до Вілкула, але був зупинений його охороною. Потім позафракційний нардеп безуспішно спробував заблокувати Вілкула у приміщенні телеканалу, обізвавши його “кремлівською повією” і влаштувавши конфлікт з охоронцями опонента.

Незважаючи на те, що Парасюк викликав на підмогу своїх прихильників, представникам “Опозиційного блоку” вдалося покинути офіс телеканалу. Пізніше нардеп заблокував автомобіль охорони “опозиціонера” і влаштував перепалку на стоянці.

“Товариш Вілкул безпосередньо у прямому ефірі ображав мене і моїх побратимів. Його охоронець напав не мене. Відбулася сутичка. Приїхали мої побратими, зловили машину Вілкула. Ми зараз, напевно, на ній залишимо багато повідомлень”, – заявив Парасюк.

Читайте також: Ще одна країна скасувала візи для України

https://www.youtube.com/watch?v=GYJdfeAo520

https://www.youtube.com/watch?v=atQ14U6xHV0

https://www.youtube.com/watch?v=yGsDlhVXDxc

https://www.youtube.com/watch?v=jRAPE1FXsBA

Джерело.

You cannot copy content of this page