fbpx
Події
Козловський про конфлікт із Кондратюком: Це – кривава помста з його боку (відео)

Артист прокоментував рішення суду про визнання його невиїзним.

Співак Віталій Козловський та його екс-продюсер Ігор Кондратюк ніяк не улагодять свої суперечки, йдеться у “Світському житті”.

За рішенням суду, йому найближчі 83 роки не можна виїжджати закордон через регулярне порушення авторських прав.

“Насправді невиїзним я вже є півтора місяця, можливо навіть більше. Звичайно, ми вже подаємо апеляцію для того, щоб я був виїзним”, – зазначив виконавець про нещодавнє рішення суду.

Втім, Віталій не втрачає оптимізму та впевнений, що матиме змогу їздити закордон.

Читайте також: Віталій Козловський: Неважливо, український Крим чи російський, головне, що люди живі

“Такого не може бути, тому що я буду сплачувати, як не як ми прийдемо до того, щоб все улагодити і виїзний я все одно буду. Я тебе переконую і себе переконую і знаю, що так воно і буде. Мене в цьому переконали мої юристи”, – розповів він Осадчій.

За словами артиста, наразі в нього немає потреби у виконанні хітів, авторські права на які належать його колишньому продюсеру.

Саме через них і загострилися суперечки Кондратюка та Козловського. Натомість, співак впевнений, що Кондратюк йому мститься, тому не йде на мирову. Читайте також: Козловський та його дівчина закріпили роман пристрасним поцілунком

“В принципі, потреб в цих піснях немає. Я через місяць випускаю новий альбом. Я не хочу цього конфлікту і ніколи його не хотів. Навпаки, завжди намагався з Кондратюком якось це улагодити. Я намагався піти на мирову, був ініціатором зустрічей із ним, але він постійно казав, що йому це нецікаво. Він казав, що йому цікава кривава помста – це його слова. За мене навіть вступалися впливові люди, які готові були з ним улагодити відносини. Але він сказав: “Ні, Козловський образив мою дружину”. Це для мене взагалі нонсенс, я не пам’ятаю такого. Тому це – кривава помста з його боку”, – вразив заявою виконавець.

Нагадаємо, одразу після рішення суду про заборону виїзду закордон Віталій Козловський різко його прокоментував.

Читайте також: Скандал з Віталієм Козловським: співаку заборонили покидати Україну на 83 роки

Джерело.

facebook