fbpx
Події
Віталій Козловський: Неважливо, український Крим чи російський, головне, що люди живі

Український співак Віталій Козловський, який народився у Львові, не проти гастролей зірок на Росії та в окупованому Криму.

Артист розповів про своє ставлення до політичної ситуації в Україні “Апострофу“.

Спочатку Козловський прокоментував ситуацію із Кримом.

“Мені все одно, що і де знаходиться. Мені важливо, щоб люди були щасливі там, де вони живуть. Ми інколи боремося не за те, за що потрібно боротися. Наше життя настільки коротке, Боже мій. І витрачати його на війни, негатив, замість того, щоб любити, вирощувати покоління, дітей, допомагати іншим, робити внесок в саморозвиток, люди займаються якоюсь пропагандою. Неважливо, український Крим або російський, головне – люди живі, здорові. Усе”, – сказав він.

Співак переймається, що не може приїхати до Криму, щоб порадувати своїх фанів.

“Насправді у мене в Криму дуже багато шанувальників, і мені дуже шкода, що ось уже стільки часу в зв’язку з ситуацією, що склалася я не можу до них приїхати. Я дуже люблю Крим. Раніше я туди їздив мінімум раз на місяць. Але нічого, може, з часом лід зрушиться, і ми прийдемо до чогось в цій країні, і ситуація буде налагоджуватися в плані географії і заборон на виїзд”, – зазначив Козловський.

Але до Криму артист боїться їхати і ставить у приклад своїх колег Ані Лорак та Ірину Білик, яка через поїздку на весілля подруги на окупованій території впала у немилість українцям.

Читайте також: Серйозно хворий: Діма Білан пояснив різке схуднення (фото)

“Не знаю. Мені складно говорити, я все ж по іншу сторону. Я в музиці, я сприймаю географію по-іншому. Я людина, яка вкладає, створює, я розумію своїх колег. Розумію, що хочеться розширювати свій горизонт. І в той момент, коли у Кароліни (Ані Лорак, – ред.) все почало виходити, тут трапляється ця історична подія … І що? Вона змушена відмовитися від тих перспектив, до яких йшла все своє життя?”, – захищає колегу Віталій.

Співак повідомив, що його часто критикують львів’яни за використання російської для спілкування та написання постів у соцмережі і зазначив, що нема нічого поганого у гастролях у Росії, адже це спосіб добре заробити та “розширити горизонти своєї творчості”.

Козловський згадав і Майдан та підкреслив, що очікування народу він не виправдав.

“Тому що з Майдану нічого доброго не починається, на жаль. Хоч це і об’єднання народу, це глобальна допомогу один одному, потім вже в якийсь момент йде незрозуміло що. Я пам’ятаю, коли Майдан розганяли, ми з друзями туди вийшли, з відомими друзями, Боже, який там був жах. Це страшне місце тепер. І коли ось на Майдані були проводи паралімпійців, як це можна? Вони забули, що два роки тому тут ще кров була? Я від таких заходів відразу відмовляюся”, – зазначив артист.

Співак висловився і проти знесення пам’ятників радянським вождям, і проти перейменування міст, селищ та вулиць.

“Маячня, ось і все. Я знаю, що зі мною згодні практично всі люди, які вміють тверезо мислити. Та й взагалі, навіщо щось міняти? Давайте це міняти, коли нам стане більш-менш легше жити. Коли економіка налагодиться, коли почнемо бачити перспективу в цій країні, коли люди не будуть масово прагнути звідси виїхати. Найсвітліші голови, які можна було б вкладати в цю країну і розвивати її, виїжджають”, – сказав він.

Наприкінці розмови Козловський вступився за геїв.

“Я вважаю так: якщо ти любиш когось – люби, хочеш жити – живи, традиційно це чи ні. Завжди, звичайно, є ті, хто спробує щось довести, але це потрібно робити не шляхом, який викликає таку агресію. Вони там займаються собі, чим займалися в своїх закладах, навіщо ще всі ці марші робити? Хоча я не розумію і тих, хто бачить в цьому щось агресивне. Хочуть – нехай роблять, але це викликає масові обурення цих активістів … Як вони називаються? Гомофоби? Ну ось”, – підсумував музикант.

Читайте також: Скандал з Віталієм Козловським: співаку заборонили покидати Україну на 83 роки

Джерело.