fbpx

Костянтин Меладзе був шокований раптовою вагітністю підопічної

Продюсер емоційно відреагував на зізнання Надії Мейхер.

Співачка Надія Мейхер стала гостею студії програми “Секрет на мільйон”. У бесіді з Лерой Кудрявцевої співачка згадала про те, як на самому старті своєї кар’єри в групі “ВІА Гра” завагітніла первістком. З батьком своєї майбутньої дитини, Олександром Ліщенком, зірка популярного гурту познайомилася на вулиці. Він проявив ініціативу і завів розмову з Надією. Між ними проскочила іскра, і зав’язався роман.

Через деякий час Мейхер дізналася, що вагітна. Вона зізналася у всьому своєму продюсеру Костянтину Меладзе, і той сприйняв новину про “цікаве положення” Надії досить емоційно. Адже вона тільки недавно прийшла в групу, і у нього були великі плани на неї.

“Раптом вона повідомила мені, що вагітна. Вона перебувала вже на третьому або четвертому місяці. Причому ні сном, ні духом про це не відала. Їй здавалося, що у неї просто болить живіт, і вона пішла до терапевта, щоб зрозуміти, в чому там проблема. і раптом з’ясувалося, що вона вагітна. Ну, природно, мені здається балкон впав на голову. Але, поміркувавши хвилин п’ять і, зробивши кілька глибоких вдихів, я сказав: “Раз у тебе дитина буде – значить, йди в декретну відпустку! “Хоча, звичайно, я ображався тоді на неї”, – розповів Костянтин в рамках шоу.

Вагітність протікала не зовсім гладко: замість того, щоб набирати вагу Надія почала стрімко худнути. В результаті на момент пологів співачка поправилася лише на 4 кілограми, а хлопчик народився вагою 2800 грамів. А вже через два тижні після появи на світ сина, якого назвали Ігорем, Надія повернулася на сцену.

Читайте також:ЯК ВИЗНАЧИТИ СТАТЬ МАЙБУТНЬОЇ ДИТИНИ

Джерело.

You cannot copy content of this page