fbpx

Короткі історії наших підписників, які варто прочитати кожному

1.Весілля завершилося, гості розійшлися, ми з чоловіком пішли у номер відпочивати. Посеред ночі я прокинулася від незрозумілого галасу. Розплющивши очі, я побачила, що двері на вулицю відчинені і в дверному отворі похитується чорний силует.

Він повільно попрямував до кімнати, а я причаїлася, як мишка. Він рухався в темряві прямо до ліжка, але коли виявився надто близько, я не витримала і почала пхати чоловіка. Він, не будь смішним, одразу врубав світло. Загалом це був ведучий, який на радощах від гулянки переплутав номер.

2.Іноді ходжу поспати до сусіда. У мене маленька квартира та кімнату доводиться ділити із сином. Вночі постійно чавкає дрібний собака, а великий виштовхує з подушки, штовхається і поскулює, коли бачить сни.

Вранці розганяю дітей по школах та йду до сусіда на кілька годин.

3.Мене дружина якось дорікнула, що каблучку не ношу. Років 15 тому. Задумався — вона має рацію. Відмазка, що замазати можу чи подряпати, досить слабка. Золоту блиск легко повернути, кілька разів вовняною ганчіркою провів і все.

Став носити і не знімаю зовсім, мабуть, і зняти не зможу, дуже сидить. І руки мою, і купаюсь у ньому. Зате під неодруженого закосити спокуси немає. Дружина сама не носить. Але в неї відмазка є — у цих кілець десятка два: і звичайні, і білого золота, і брюлики… Змінює.

4.Бісить такий тип друзів, які всіма правдами та неправдами намагаються «влаштувати» твоє особисте життя. У мене були такі ситуації, коли друзі запрошували якихось дівчат «познайомитеся, погуляєте, може, щось у вас і вийде, нуачо така»; скидали посилання незнайомкам на мої сторінки в соціальних мережах — щохвилини та нервувала, коли я не відповідав, були забезпечені, чорний список уже переповнений такими жінками.

Про телефонні дзвінки вночі з незнайомих номерів, гадаю, можу й не говорити. Просто дістали, не їм вирішувати, як мені краще!

5.Мене дратує, коли в мене гості і починають мити свою тарілку, тільки свою!

Ти або не мий взагалі, або мий тоді вже весь посуд. Для мене якось це дивно, навіщо мити тільки свою тарілку? Допомогти? Так, якщо там ще багато посуду, то мені від однієї тарілки ні холодно, ні спекотно. Якщо посуду мало, припустимо, тільки 2 тарілки, помити 1 мені теж дивно. Коли сказала це подрузі, яка любить так робити, вона образилася.

You cannot copy content of this page