fbpx

Копи, які пішли із київської поліції, пояснили причину звільнень

У поліції Києва збільшилася кількість звільнень серед патрульних. Про це пишуть столичні поліцейські в соцмережі Facebook.

Зокрема, 14 березня про звільнення повідомив київський поліцейський Андрій Кобилінський. Він пояснив, що звільнився через те, що не побачив перспектив у професійному плані.

“Я чесно, по совісті й духу закону, намагався допомогти людям у всіх нескінченних конфліктах і випадках, і мені не соромно ні за одне моє рішення. Але з часом мені стало соромно дивитися людям в очі, коли мова заходила про системні проблеми (наприклад, контроль швидкості, боротьба з нетверезими водіями, “зробіть щось із хуліганами/наркоманами” тощо). Нам не дали обіцяних законодавчих інструментів, і я не вірю, що їх колись дадуть”, – зазначив Кобилінський.

Він вважає, що Державна служба залишилася привабливою “тільки в очах тих, хто прагне до стабільності”.

“Патрульні, які прагнуть до розвитку, не розуміють своїх перспектив, і це я не про себе, а про здібних колег”, – написав поліцейський.

Читайте також: Переворот чи вистава: як відреагували народні депутати на виступ поліцейських в Раді

У коментарях колеги Кобилінському пишуть, що багато патрульних змушені були звільнитися.

Зокрема, Катерина Харченко повідомила, що також разом із ще чотирма копами звільнилася восени.

“Трохи шкода, що поліцію залишають такі люди…” – зазначила Харченко.

Раніше столичний поліцейський Михайло Кіндракевіч повідомив про своє звільнення, зазначивши, що причини звільнення – “більш ніж поважні”.

У коментарях його колеги пишуть, що також планують звільнитися.

Джерело.

You cannot copy content of this page