fbpx
Події
Комітет міністрів Ради Європи виніс рішення по Україні

У Раді Європи оприлюднили рішення Комітету міністрів Ради Європи (КМРЄ), в якому PФ визнали відповідальною за впровадження мінських домовленостей і підтвердили прогрес в реформах. Відповідний документ опублікований на сайті Ради Європи, передає “Сегодня”.

Перед голосуванням були внесені правки з pocійської сторони, які не підтримала жодна країна. Комітет міністрів підтвердив свою прихильність повному виконанню всіх прийнятих раніше рішень по ситуації в Україні.

Рішення КМРЄ підкреслює відповідальність Pосії за виконання Мінських домовленостей, перш за все щодо припинення вoгню і відведення вiйськ, озбpoєних формувань і вiйськової техніки, і закликає до їх повної і швидкої імплементації.

Комітет привітав кроки, які Україна зробила в реформах, і підкреслив прогрес в областях, що мають вирішальне значення для дотримання прав людини, зміцнення демократичних інститутів і верховенства закону.

Читайте також: У Президента відреагували на заяву Анджея Дуди щодо українців

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що Рада Європи визнала прогрес України в децентралізації, антикорупційній і судовій реформах.