fbpx
Дозвілля
Колишня підопічна Ігоря Кондратюка яка 10 років тому обійшла нинішнього суддю потрапила в шоу Х-фактор 7 (відео)

Інна Воронова 10 років тому перемогла в програмі «Шанс». Тоді вона обійшла нинішнього суддю шоу «Х-фактор» Антона Савлепова.

Інна Воронова підписала контракт з Ігорем Кондратюком після перемоги в програмі «Шанс». І навіть почала знімати власний кліп. Здавалося б, багатообіцяючу успішну кар’єру співачки ніщо не може зупинити. Однак десять років тому дівчина вибрала сімейне життя. Але думки про сцену і співочій кар’єрі виявилися сильнішими і ось Інна знову на конкурсі, тільки на цей раз вона вирішила спробувати свої сили в шоу «Х-фактор 7».

29-річна Інна виконала перед глядачами і суддями композицію Селін Діон «I surrender». Судді були в захваті. У той же час без зауважень не обійшлося.

Так, наприклад, Юлія Саніна порадила Інні додати трохи «перцю», згадавши її перший кліп. Костянтин Меладзе також зазначив, що дівчині потрібно змінити образ.

Читайте також:ЛІЛІЯ РЕБРИК ТА АНДРІЙ ДИКИЙ ГОТУЮТЬ НЕЗВИЧАЙНИЙ ВЕСІЛЬНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ СВОЄЇ 4-РІЧНОЇ ДОНЬКИ (ФОТО)

На захист учасниці став Антон Савлепов, якого Інна Воронова перемогла десять років тому. За його словами, судді зроблять все можливе, щоб дівчина стала ще краще. Так чи інакше, після голосування Інна пройшла далі.

Джерело.

Реклама