fbpx
Саморозвиток
Коли ви зустрінете людину, призначену вам долею, то станете найкращою версією себе

Коли ви зустрінете людину, яка призначена вам долею, у вас з’явиться сильне бажання попрацювати над своїми недоліками, позбутися шкідливих звичок, почати краще дбати про свій розум і тіло. Ви захочете постати перед нею у найкращій версії себе.

І причиною цього є зовсім не переживання, що вона піде від вас, якщо ви продовжуватимете поводитися, як і раніше. Навпаки – вас наповнить впевненість, що ваша людина уже завжди буде поряд із вами. Ви не будете сумніватися, що ця людина приймає вас таким, яким ви є, з багажем минулого і з усім іншим.

Ви зрозумієте, що вам дозволено продовжувати гризти нігті, повертатися додому пізно та годинами не відповідати на його повідомлення, і він все одно буде любити вас, але вам уже не захочеться всього цього робити. Ви захочете змінитись.

Причина, через яку ви станете працювати над собою, полягатиме в тому, що ви просто захочете робити це. Ви будете щиро вірити, що ваша друга половина заслуговує тільки на краще, що є у вас.

Коли ви зустрінете людину, призначену вам долею, ви почнете вкладати все більше і більше зусиль у турботу про себе. Ви більше не дозволите собі ходити по колу. Ви більше не дозволите собі киснути. Ви почнете краще дбати про себе, тому що ви захочете прожити з ним довге життя. Ви захочете бути поруч з ним у всіх складних ситуаціях життя.

Звичайно, ви могли би любити свою людину, не переймаючись так багато про себе. Але ваша кохана людина зовсім не захоче бачити вас засмученою чи нещасливою.

Навпаки, він захоче, щоб ви любили себе не менше, ніж його. Він захоче, що ви дивилися на себе такими ж очима, якими він сам дивиться на вас. Він захоче, щоб ви були щасливою, навіть коли його не буде поблизу.

Коли ви зустрінете людину, призначену вам долею, ви захочете стати кращою версією себе, щоб ваші стосунки тривали до кінця життя.

Ви перестанете дозволяти собі вибирати легкий шлях замість правильного. І пообіцяєте собі, що ніколи не будете своїй коханій людині говорити неправду чи завдавати шкоди.

Стати повністю досконалим неможливо – і ваша кохана людина не буде від вас цього чекати. Але коли ви перебуватимете у стосунках з людиною, яку вам подарувала доля, ви захочете стати найкращим партнером, тому що він чи вона заслуговуватиме на найкращі якості, які є у вас.