fbpx
Авто
Коли депутати узаконять “зниження суми розмитнення б/у іномарок” (відео)

Як проходила вчорашня зустріч автомобілістів і депутатів, що вирішили і коли приймуть закон ….

Вчора, глава комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради Ніна Южаніна провела зустріч з представниками громадської організації “Авто Євро Сила“. Зустріч тривала більше двох годин. В ході засідання екстрено скликаної комісії, сторони прийшли до компромісного рішення.

Ось, що повідомили активісти після того, як нарада закінчилося: “Градус переговорів зашкалював … спілкувалися практично весь час на підвищених тонах ..”

Так, пані Южаніна погодилася зі зниженням вартості на процедуру оформлення прагненнях іномарок: у кожного автомобіліста буде рік, щоб безперешкодно їздити на ввезиному  ТС. При цьому, буде також варіюватися і та сума, яку власнику буде необхідно заплатити.yevro-avto

Так, “наприклад, якщо вартість такої іномарки як Ауді А6 складає 2000 євро (на ринку тієї країни, де автомобіль був придбаний), то вартість розмитнення обійдеться в 163 євро в 2017 році, в 260 євро – в 2018 році і 325 євро – в 2019 році. Якщо ж автомобіль коштує близько 6000 євро, то в 2017 році розмитнення обійдеться в 195 євро, в 2018 році – 312 євро, а в 2019 році – 390 євро в рік “, – уточнили представники організації.

Такі суми стало можливим визначити завдяки “калькулятору”: тобто існуючі до сьогоднішнього дня тарифи розмитнення були помножені на ставки: 0,025 (2017 рік), на 0,04 (2018 рік) і на 0,05 відповідно “- повідомили активісти.

Відзначимо, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, на засідання так і не прийшов, не дивлячись на свої обіцянки.

Зустріч прем’єр-міністра і представників громадської організації запланована на наступний вівторок. До цього часу блокада КПП буде продовжена, а ось столичний майдан активісти покинули.

Переглянути попередній законопроект можна тут

Читайте також: Порошенко ветував закон, через який закрилися EX.UA та FS.TO

Джерело.