fbpx

Кого з чиновників можуть замінити найближчим часом: думка аналітика

В Адміністрації Президента розглядають три варіанти розвитку політичної ситуації в Україні. Один з них – переформатування коаліції та структур влади.

Таку думку висловив експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Октисюк, пише 24канал

За словами аналітика, при реалізації цього сценарію чимало чиновників можуть позбутись своїх посад. Зокрема, через переформатування коаліції найближчим часом можуть бути замінені: міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, голова “Укрзалізниці” Войцех Балчун, міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Також зміни можуть зачепити віце-прем’єр-міністра, голову Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка та в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

Окрім цього, на низку посад ведуться політичні торги. Зокрема, тривають торги за крісло керівника Нацбанку та голови Державної фіскальної служби, адже Роман Насіров відсторонений від обов’язків 3 березня.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ВАЖЛИВИЙ ЗАКОН ДЛЯ РЕФОРМИ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

Вільними залишаються і посади голови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та голови Фонду державного майна.

Анатолій Октисюк додав, що така перетасування “владної колоди” відбудеться за реалізації сценарію переформатування коаліції та структур влади. Але в Адміністрації Президента розглядають ще два варіанти розвитку політичної ситуації – заморожування ситуації до 2019 року або ж дострокові парламентські вибори восени 2017 року.

You cannot copy content of this page