fbpx
Події
Кілером виявилася жінка: опубліковано відео закладки вибухівки під автомобіль Шеремета

У розпорядженні “Обозревателя” виявилися записи камер спостереження, зроблені за кілька годин до вбивства Павла Шеремета .

Вибуховий пристрій під автомобіль Subaru, на якому Павло поїхав на ранковий ефір, заклала жінка. На записах камер видно, що з нею в парі працював і чоловік.

ХРОНОЛОГІЯ

Невідомий чоловік в 00 годин 22 хвилини (такий час зафіксувала камера спостереження) підходить до припаркованого автомобіля, на якому вранці підірвався Шеремет. Він присів біля дверей водія і підготував все для прикріплення вибухового пристрою – протер днище Subaru.

О 2 годині 33 хвилини чоловік і жінка йдуть в напрямку будинку, де жив Шеремет – з вул. Ярославів Вал вниз на Івана Франка (по парній стороні) – на відстані близько 15 метрів один від одного.

В руках жінки сумка або пакет – помітно, що ноша важка. За інформацією “Обозревателя”, слідство вважає, що саме в ній знаходилася бомба.

О 2:38 бачимо, що двоє зустрілися, перекинулися кількома словами і розійшлися по різних сторонах дороги. Чоловік став імітувати ходу п’яної людини.

О 2 годині 39 хвилин чоловік йде вниз, а жінка в цей час зупиняється біля автомобіля Subaru, мабуть дістає з сумки/пакета вибуховий пристрій і закладає його під днище (в районі водійського сидіння), після чого йде. Процес закладки зайняв не більше хвилини.

За версією слідства, чоловік, перебуваючи через дорогу, “страхував” жінку-кілера.

Джерело “Обозревателя” повідомило, що місце в глибині двору, де зазвичай парковали Subaru, виявилося зайнято мікроавтобусом з не київськими номерами. Як тільки автомобіль Притули поставили на вільне місце, бус виїхав. Чи було це випадковістю – поки невідомо. Однак перевіряється версія, що це було зроблене навмисно, для полегшення “роботи” кілерів – тобто змусити водія Subaru поставити автомобіль подалі від вікон, в зручному для закладення вибухового пристрою місці.

Читайте також: ВБИВСТВО ПАВЛА ШЕРЕМЕТА В КИЄВІ: З’ЯВИЛОСЯ ВІДЕО МОМЕНТУ ВИБУХУ (ВІДЕО +18)

Джерело.

Реклама