fbpx

Карти, руни та кавова гуща: чому люди звертаються за допомогою до ворожок

Карти, руни та кавова гуща: чому люди звертаються за допомогою до ворожок

Коли людина звертається до ворожок, вона знімає з себе відповідальність за ухвалення важливих рішень. Це найпростіший спосіб вийти із проблемної ситуації. Така поведінка формується ще дитинстві.

Магічне мислення – це особливий тип аналізу реальності. У віці до п’яти років ми всі вірили в казки, існування Миколая і всемогутність батьків. Мама давала почуття захищеності: могла втихомирити чудовисько під ліжком, начарувати шоколадку або зупинити дощ.

«Якщо дитині не вистачало батьківського піклування, то, подорослішавши, вона добиратиме це почуття — шукатиме в інших людях та ритуалах. Поради магів та вищі сили стають заміною батьківської підтримки», – пояснила фахівець.

Це особливо помітно, коли людина опинилась у складній ситуації, стоїть на роздоріжжі і не знає, як вчинити.

Вирушити до психолога та провести роботу над собою — складно та довго. Куди простіше піти до ворожки та швидко дізнатися про своє туманне майбутнє.

«Це більш щадний для самопочуття варіант, що дозволяє знизити рівень занепокоєння та невпевненості. Але, на жаль, це ілюзія: тягар проблем нікуди не подінеться і тиснутиме навіть після порад вищих сил», — наголосила психолог.

Проблема вирішиться без грамотного аналізу ситуації.

Потойбічні сили не зможуть розпізнати емоційний стан людини, яка потребує професійної допомоги.

Людина набуває психологічної залежності від авторитету ворожки. Він відчуває високий рівень стресу і відчуває, що земля йде з-під ніг, якщо контакт з магом припиняється.

Після «чарівних» сеансів з’являється хибна впевненість та небажання розраховувати на власні сили.

Притуплюється почуття відповідальності. Людина сліпо спирається на прогнози та поради магів, що ще більше відводить від реальності.

Ворожки та духовні наставники дають надію та миттєве заспокоєння. На цьому не можна збудувати щасливе життя. “Не потрібно витрачати дорогоцінний час і гроші на чаклунські сеанси”, – додала психолог.

Краще звернутися за допомогою до психолога. Тільки так ви зможете позбавитися страхів, виявити сильні сторони, а головне, зрозуміти, як побудувати життя в гармонії з собою.

You cannot copy content of this page