fbpx

Кандидата у президенти США Гілларі Клінтон могли отруїти – судмедексперт

Американський судмедексперт Беннет Омалу, який відкрив таке захворювання, як хронічна травматична енцефалопатія, вважає, що кандидата на посаду президента США від Демократичної партії Гілларі Клінтон могли отруїти.

Про це пише The Washington Post.

“Я повинен порадити штабу Клінтон провести токсикологічний аналіз крові Клінтон. Цілком можливо, що її отруїли”, – написав Омалу в Twitter.

Судмедексперт наголосив, що не довіряє президенту РФ Володимиру Путіну та кандидату на пост президента США від Республіканської партії Дональду Трампу, який захоплювався Путіним.

Читайте також: Стало відомо про підготовку замаху на Обаму

Видання нагадує, що Путін фігурує в справі про отруєння колишнього агента КДБ Олександра Литвиненка в 2006 році в Лондоні.

У січні 2016 року суддя Вищого суду Лондона представив доповідь, в якій стверджувалося, що вбивство Литвиненка, “ймовірно”, було схвалено президентом Путіним.

Нагадаємо, два дні тому у Клінтон діагностували пневмонію. До цього у неї був кашель, який спочатку пояснили алергією.

Під час траурного заходу в Нью-Йорку Клінтон різко стало погано, вона навіть не змогла самостійно дійти до свого автомобіля. У штабі політика погіршення її самопочуття пояснили перегрівом.

Згодом в штабі заявили, що Клінтон продовжить свою передвиборчу кампанію відразу після того, як оговтається від хвороби.

Читайте також: Клінтон стало погано після виступу (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page