fbpx
Дозвілля
Кабаєва вперше показала свою дитину?(фото)

Кожна поява Аліни Кабаєвої на публіці викликає великий резонанс: після відходу зі спорту олімпійська чемпіонка нечасто радує шанувальників виходами у світ.

Ще менше відомо про особисте життя екс-гімнастки: чутки про те, що в 2008 році Кабаєва народила в США сина, а в минулому році в Швейцарії – другу дитину, так і не знайшли підтверджень.

Саме тому відвідини чемпіонки спортивного шоу в палаці “Мегаспорт” у супроводі хлопчика-підлітка викликало такий переполох.

Читайте також:ПОМІТНО ПОСТАРІВША “КОХАНКА” ПУТІНА ,ПРОТЕ З ОБРУЧКОЮ НА БЕЗІМЕННОМУ ПАЛЬЦІ (ФОТО)

Заокеанські ЗМІ не залишилися осторонь: Daily Mail присвятив цілу статтю цього виходу Кабаєвій, наполегливо припускаючи, що хлопчик поруч зі спортсменкою – її син, адже на вигляд йому якраз менше 10 років. Очевидці теж помітили, що Кабаєва і її юний друг, постійно обмінюючись жартами і фотографуючи один одного, демонстрували теплі відносини, схожі на сімейні.

Не вислизнула від всюдисущих репортерів і каблучка на безіменному пальці Аліни – та ж саме, що красувалося на її руці під час Олімпіади в Сочі. Втім, історія її появи у Кабаєвої, як і раніше, залишається за сімома печатками.

0727_940x627_1_5b6331a4673fd7094fe2adb0cb5f5c0d940

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook