fbpx
Події
Із видом на Білий дім: стало відомо, де живе донька Медведчука (фото)

Дочка кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука поїхала в Росію та поселилася в будинку, в якому живе вище керівництво газового монополіста “Газпрому”.

Як пише видання Sobesednik.ru, Ірина Медведчук здобула освіту у Швейцарії, де познайомилася із заможним росіянином Андрієм Рюміним.

Десять років тому вони одружилися в Москві, а напередодні весілля на Ірину була оформлена п’ятикімнатна квартира в елітному житловому комплексі “Парк Хаус” поруч із Будинком уряду Росії, який ще називають “Білим домом”.

Вартість квартири дочки Медведчука з ексклюзивною обробкою і видом на Білий дім – близько 200 млн рублів (близько 81 млн гривень).

Водночас, поки невідомо, хто саме зробив молодятам такий щедрий подарунок – українська або все ж російська сторона.

Як вдалося з’ясувати виданню, подружжя Рюміна-Медведчук живуть в одному будинку з верхівкою “Газпрому”.

Саме в цьому будинку в провулку Капранова розташований 11-кімнатний пентхауc голови компанії Олексія Міллера.

Видання також зазначає, що 22 березня цього року рада директорів Мосенерго разом із низкою топ-менеджерів “Газпрому” як кандидата висунула в свій склад Рюміна Андрія Валерійовича. Чи є цей Рюмін чоловіком дочки Медведчука – невідомо, але разом із ним до ради директорів Мосенерго увійшов ще й сусід Ірини Медведчук у “Парк Хаусі” Валерій Голубєв, заступник голови правління “Газпрому”.

“Мабуть, не випадково Віктор Медведчук не раз відстоював в Україні інтереси саме цієї російської газової компанії”, – зазначає видання.

Читайте також: Лише негатив: Чекалкін розповів, що “95 квартал” фінансував Медведчук

kvartyra-dochky-medvedchuka

Джерело.