fbpx
Події
Лише негатив: Чекалкін розповів, що “95 квартал” фінансував Медведчук

Студія “95 квартал” на початку своєї діяльності фінансувалася одіозним українським політиком, кумом президента РФ Володимира Путіна Віктором Медведчуком.

Про це заявив колишній військовий перекладач і дипломат, а нині шоумен і радіоведучий Дмитро Чекалкін в інтерв’ю “Укрінформу”.

“Вони (“95 квартал”. – Ред.) починали з того, що Медведчук дав їм грошей. Коли ми зробили проект “Веселі яйця” (2004 рік. – Ред.), хлопці з “95 кварталу” – не знаю, всі або частково, але їхні копірайтери робили тоді проект “Серпом по яйцях” на гроші Медведчука”, – розповів він.

На думку Чекалкіна, студія “95 квартал” монополізувала ринок гумору в Україні.

“З одного боку, тому, що, по-перше, дійсно талановиті хлопці і спочатку були майже єдиним активним виробником такого контенту. По-друге, вони займаються улюбленою справою, і по-третє, їм дали добрі грорші”, – вважає він.

Шоумен впевнений, що аудиторія проекту переросла самих артистів, які сповільнили свій розвиток.

Читайте також: Лободу зустріли “коридором ганьби” та закривавленими рублями під час концерту в Чернігові (відео)

“Є таке правило: предмет не падає, поки не втрачає швидкості руху. А в цьому випадку швидкість руху – це нові люди, нові концепти, а вони в різних варіаціях повторюють самих себе. Я якось, перемикаючи телевізор, потрапив на мультверсію їх, скажімо прямо, другосортних скетчів. А те, що я подивився щодо депутата Гаврилюка, взагалі якась туфта! Навіщо взагалі таке знімати – просто заради того, щоб заповнити час в ефірі?” – сказав він.

Чекалкін також вказав на те, що зараз в соціальних мережах “95 квартал” згадують “виключно в якомусь негативному контексті”.

Як повідомлялося раніше, коміки зі студії “95-й квартал” останнім часом ставали фігурантами різних скандалів.

Зокрема під час виступу в латвійській Юрмалі лідер колективу Володимир Зеленський виставив Україну “жебраком” і порівняв з “актрисою німецького фільму для дорослих”, яка “готова прийняти будь-яку кількість з будь-якого боку”. Пізніше “95 квартал” розкритикували за пародію на народного депутата Михайла Гаврилюка.

Читайте також: Зеленський в образі Голобородька розстріляв депутатів Ради (відео)

Джерело.