fbpx
Дозвілля
Іван-царевич на відпочинку: Осадча поділилася знімком з відпустки, викликавши неабияку суперечку в мережі

Відома українська телеведуча Катя Осадча, яка зовсім недавно вдруге стала мамою, поділилася з підписниками фотознімком з відпочинку, зізнавшись, що у відпустку вони вирушили разом з новонародженим сином.

“Наша перша спільна подорож”, – підписала знімок Осадча, на якому зображена дитяча коляска зі сплячою дитиною на тлі моря.

Підписники телеведучої тут же почали сперечатися в коментарях, чи варто з такими маленькими дітьми відправлятися у відпустку за кордон. Частина прихильників підтримала молодих батьків, проте були і ті, хто категорично проти таких ранніх поїздок.

“Яка ви молодець! А то ми вже стали хвилюватися, що малюк залишився вдома, без мами”, “клас! Маленький мандрівник! Гарного відпочинку”, “Іван-царевич на відпочинку”, “да ладно, в усьому прогресивному світі діти подорожують з батьками після другого місяця життя. в Європі немовлят беруть з собою всюди з самого народження: у ресторан, гості, відпустку, і організм навпаки адаптується до способу життя батьків. Це все совкові заморочки, не можна показувати, не можна подорожувати “, – пишуть підписники на підтримку Каті.

“Маленький ще”, “мені здається, можна було б і потерпіти заради малюка, він все-таки малесенький ще”, “але ж переліт з грудним малюкам заборонений “, “а хіба можна таку дитину на курорт брати?” – дивуються рішенням батьків противники ранніх подорожей з дітьми.

Читайте також: Я зараз сама вийду! Як у Франківську пасажири у вишиванках безкоштовно їздять

Наша перша спільна мандрівка #мореморе #літнірадощі #babyzen #yoyoplus #letsgoyoyo

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)

Травень без фільтрів #моєморе #мореморе

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)

Джерело.