fbpx

Ім’я Микола: значення, тлумачення, характер

Значення імені Микола. Ім’я Микола складається з двох давньогрецьких слів: «nicos» – «переможець, перемога» і «laos» – «народ». Тобто значення імені Микола можна розшифрувати як «переможець народів».

Походження імені Микола. Ім’я Микола є одним з найпоширеніших чоловічих імен у християнському світі і на різних мовах звучить по-різному: Нікола, Ніколаус, Ніколас, Міклош. На Русі це ім’я з’явилося після прийняття християнства, але особливого поширення не отримало. Тільки в 18 столітті ім’я Микола стало популярним: це пов’язано з шануванням християнського святого Миколая Чудотворця.

Характеристика імені Микола. Ім’я Микола підходить хлопчикам, народженим під такими знаками зодіаку: Риби, Стрілець, Терези, Діва, Телець.

Це ім’я наділяє людину, здавалося б, абсолютно суперечливими якостями. У ньому одночасно уживаються веселощі і строгість, замкнутість і комунікабельність, легкість і напруженість. Микола створений із протиріч, часом його важко зрозуміти оточуючим. Такі риси можуть проявлятися в широті поглядів, адже він цікавиться багатьма питаннями у різних сферах знань. У цьому полягає таємниця імені Микола. Це не говорить про те, що він всезнайка. Велику роль тут грають добре розвинена інтуїція і рухливий гострий розум.

Микола з дитинства росте міцним і здоровим, хворіє рідко. Серед однолітків його відрізняє сила, активність і кмітливість.

Труднощі переборює без сторонньої допомоги. Урівноважений і працьовитий. Микола здатний опанувати будь-яку професією, буде добре заробляти.

У колективі простий у спілкуванні, товариський. На посаді керівника в Миколи можуть проявитися риси, що характеризують його як жopстoкого й навіть дecпотичного начальника. Підлеглі будуть побоюватися його. У стані гніву погано контролює свої емоціії, здатен наламати дров.

Читайте також: Різдво Миколая Чудотворця: сьогодні кожен віруючий може попросити Святого, щоб він допоміг виконати заповітне бажання

Микола легко захоплюється жінками. Жінку, що йому сподобалася, відразу ж запрошує на побачення й через кілька днів може запропонувати їй вийти за нього заміж. Думка навколишніх його при цьому не цікавить. У коханні пристрасний, але ревнивий.

Здатний багато працювати над добробутом свого будинку. Допомагає дружині по господарству, ходить за покупками. Дуже любить дітей. Потурає всім їхнім примхам і капризам. Миколі треба бути обережним з алкoгoлем.

Найкраща сумісність імені Микола з жінками, чиї імена Любов, Лариса, Зоя, Ірина, Анна.

Значення букв імені Микола

М – сором’язливість, дбайливість і працьовитість

И – приземленість і практичність

К – стійкість, слабкість нервів і прозорливість

О – експансивність і емоційність

Л – винахідливість, артистичність і логіка

А – сила і воля

You cannot copy content of this page